Боржники, давайте жити дружно

Проблема боржників у багатоквартирному будинку - типова для всієї країни. Причин, із-за яких останні не платять за спожиті послуги, існує безліч: від недовіри до обслуговуючої організації, особистих образ, недорозумінь у цифрах, небажанні вникати, куди витрачаються кошти співвласників, до банальної халатності і нерозуміння того, що утримувати спільне майно треба відповідально та разом.

Ми боролися по-різному: з кимось судились, комусь відключали електрику, з кимось боролись у прямому сенсі цього слова, комусь постійно нагадували по телефону, через дошки оголошень, розмовляли при особистих зустрічах. Іноді це приносило свої результати, іноді - ні.

Сьогодні ми вирішили запропонувати ще один цікавий шлях. Ми б хотіли показати речі (назвемо їх лотами), які б були корисними для всіх власників будинку, проте які не є предметами першої необхідності. Із цієї причини ОСББ не могло собі дозволити купити вказані речі. Але на що не підеш заради розвитку будинку :)

Якщо боржник готовий погасити свій борг чи частину боргу в обмін на те, що ОСББ закупить на суму погашеного боргу той чи інший лот, ми готові укласти таку публічну угоду. Тут якраз і буде чітко видно, чи дійсно людина переживає за свій будинок і хоче зробити простір навколо себе кращим, чи просто шукає постійні відмазки.

Отож, лоти наступні:

- снігоприбиральна машина

- новий будиночок на дитячий майданчик

- сферичні дзеркала для безпечного виїзду на вул.Печерська з двору/паркінгу

- пандуси для бордюрів (для зручного проїзду колясок)

- святкові світодіодні гірлянди на фасад будинку/дерева

- ваш варіант

Що необхідно зробити боржнику? Відповідь проста: дати знати Правлінню любим способом про бажання погасити борг з пропозицією купити той чи інший лот.