Озеленення території. Стартуємо!

29-го березня (субота) о 10-00 розпочинається перший етап наміченого плану по озелененню прибудинкової території.

ОСББ разом зі спеціалістами з ландшафтного дизайну ще восени 2013 року підготували попередній проект по озелененню (детальніше тут), який після обговорення із мешканцями комплексу був дещо видозмінений. Варто зазначити, що ключовим моментом комплексу робіт по озелененню є система автоматичного поливу. Враховуючи її високу вартість, Правлінням ОСББ було прийнято рішення підійти до питання озеленення поетапно.

Перший етап - висадка 30 сажанців клена між тротуаром та дорогою. Ці дерева (спочатку були заплановані липи) у комплексі із туями вздовж забору (будуть висаджені пізніше), створять своєрідну стіну від протягів, які часто гуляють на нашому дитячому майданчику.

ОСББ зі своєї сторони обіцяє закупити власне сажанці клена, землю та надати наявний інвентар.

Закликаємо усіх сусідів приєднатися до суботника та допомогти зробити наш двір кращим. Якщо у вас є у наявності лопати, візки, деревяні бруски, міцні мотузки, пакети для сміття, то беріть їх із собою. Вони точно не завадять.

Окремо від імені Правління хотілось би подякувати всім небайдужим мешканцям, які з власної ініціативи зібрали частину коштів.

ПС: про наступні етапи озеленення ми будемо повідомляти додатково.