Увага! Розшук зловмисника!

23 вересня 2017-го року на території комплексу відбулася неприємна подія. Дві автівки майбутніх орендарів приміщення по вул. Печерська, 4 (які не знали, що дворик в нас - не для автомобілів) заїхали у внутрішній двір, щоб вигрузити речі. Через деякий час власники автівок побачили порізані колеса своїх машин...

Представник забудовника Протас Юрій у вайбер-чат через деякий час написав наступне:

"Одне прізвище героя уже відомо, це Радченко який підійшов з виконавцем до атомобілів і показавши рукою, про що є фотофіксація, очевидно дав доручення зробити порізи колес, тому що після цього, поки що невідома людина це зробила. Косянтин може озвучите чиї руки це зробили?"

За волею долі, у нас є матеріал, який відзняв наш небайдужий сусід і надав його нам. Після перегляду ні у кого не залишиться сумніву, яка підступна компанія діє у будинку і наскільки безпідставні звинувачення пролунали на адресу Голови.

Отож, викладаємо матеріал у хронологічному порядку:

15:54 - дві автівки стоять на території майданчику. Колеса ще цілі.

16:05 - до Сторожука В. з дружиною, Клименка А. та їх невідомого товариша підходить Голова Правління Радченко К, оскільки Сторожук його набрав особисто. Зверніть увагу на колесо. Воно вже спускає/спущене.

16:05:41 - 16:06:09 - Радченко К. вітається з усіма чоловіками та одразу йде в сторону магазина, щоб зрозуміти як автівки потрапили на територію. Зі слів Костянтина, працівники магазину не встигли повісити трос після машини, яка завозила у магазин товар. На території лишається невідомий і дружина Сторожука.

16:06:35 - 16:06:56 - автор відео гадав, що після того як всі розійшлися вже нічого знімати не треба, проте зрозумів, що невідомий планує довести до кінця почате. Тому до вашої уваги ключове відео, де видно та чути як товариш Клименка та Сторожука пробиває колесо, ховає знаряддя в рюкзак і спокійно йде в сторону дружини Сторожука.

Станом на ранок 26 вересня, зі слів того ж таки Юрія Протаса про зловмисника йому ні Сторожук, ні Клименко нічого не сказали. Приховують? Покривають?

Дуже прикро, що саме такими методами діють колишні члени Правління та кандидати в депутати сільської ради.

Юрій Протас своє повідомлення з чату вже видалив, а от чи вистачить гідності принести вибачення за чергову брехню з боку забудовника - питання.

Сподіваємось, що власники авто побачать це відео і передадуть його у компетентні органи.